BRANŻE
ID:255135

Junior Immigration Assistant, zespół People Advisory Services

Świat się zmienia w wyniku postępującej globalizacji, rozwoju technologii, zmian demograficznych i regulacyjnych. Twój biznes musi nadążać za zmieniającymi się okolicznościami, a wraz z nim ludzie, którzy powinni być otwarci na zmiany i gotowi, aby dostosować się do nowych warunków.

Możliwości, które na Ciebie czekają

Zespół People Advisory Services EY to miejsce, w którym rozwiązujemy problemy i projektujemy innowacje. Każdy projekt, przy którym pracujemy, jest inny – dlatego mamy możliwość zdobywania różnorodnych doświadczeń i poznawania ciekawych ludzi, z którymi współpracujemy zarówno wewnątrz EY, jak i poza naszą firmą.

Twoje główne zadania

Zespół People Advisory Services w EY reprezentują specjaliści z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, imigracji, eksperci podatkowi oraz doświadczeni prawnicy. Dołączając do nas, będziesz brać udział w różnorodnych projektach w następujących obszarach:
  • legalizacja pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce,
  • międzynarodowa mobilność pracowników (Global Mobility),
  • doradztwo w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych,
  • doradztwo HR oraz systemy wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych
Umiejętności, które wykorzystasz
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne zarówno w kontaktach telefonicznych, jak i bezpośrednich,
  • praca w zespole,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego i j. polskiego.
Twoje dotychczasowe doświadczenie
  • wykształcenie wyższe lub status studenta III, IV lub V roku,
  • zaangażowanie w dodatkową aktywność studencką / zawodową.
Docenimy również
  • zainteresowanie tematyką prawną, a zwłaszcza sprawami imigracyjnymi,
  • przedsiębiorczość, inicjatywa i zaangażowanie
Pasujesz do nas jeśli
  • Przedsiębiorczość i ambicja to dobry początek. Liczy się również chęć rozwoju, umiejętność pracy w zespole i otwartość na wykorzystanie dotychczas zdobytej wiedzy w praktyce.

Oferujemy
  • naukę nowych umiejętności i zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie lub praktyki, które będziesz w stanie połączyć ze studiami lub innymi zajęciami,
  • wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów,
a także

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT).
Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej
podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem

  • Zespół People Advisory Services EY to miejsce, w którym rozwiązujemy problemy i projektujemy innowacje. Każdy projekt, przy którym pracujemy, jest inny – dlatego mamy możliwość zdobywania różnorodnych doświadczeń i poznawania ciekawych ludzi, z którymi współpracujemy zarówno wewnątrz EY, jak i poza naszą firmą.
  • Zespół People Advisory Services w EY reprezentują specjaliści z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, imigracji, eksperci podatkowi oraz doświadczeni prawnicy.
Dołączając do nas, będziesz brać udział w różnorodnych projektach w następujących obszarach:

  • Pasujesz do nas jeśli