BRANŻE
ID:245760

KIEROWNIK ZMIANY

Opis firmy:

Podziel się z nami swoimi umiejętnościami!

Lubisz kontakt z ludźmi i potrafisz się sprawnie komunikować?

 Potrafisz zbudować dobre relacje w zespole, którym kierujesz?

 Wiesz, jak zdobyć zaufanie Klienta, troszcząc się o jego potrzeby i jakość serwowanego produktu?

 Umiesz podejmować racjonalne decyzje, także te finansowe?

JEŚLI TAK -  ZAPRASZAMY CIĘ DO NASZEJ DRUŻYNY

 Zdobędziesz nowe managerskie umiejętności i będziesz uczyć się od najlepszych.

I to na spokojnie, bo umowa o pracę to gwarancja bezpieczeństwa.

Masz pasję, to świetnie, rozwijaj ją teraz, a grafik pracy ustawiaj elastycznie.

Będziesz miał na to środki, pensja przychodzi na konto zawsze na czas.

A może zainspirujesz kolegów i koleżanki z pracy? W naszej zgranej drużynie dzielimy się doświadczeniem i dobrą energią.

 Przyłączysz się?

Sprawdź szczegóły https://www.telepizza.pl/praca/

Poszukujemy osoby na stanowisko: KIEROWNIK ZMIANY

Adres lokalu : ul. NUGAT 4 (Ursynów) lub SOKOŁOWSKA 9 (Wola)

Opis stanowiska:

>  Zarządzasz pracą całego zespołu : osób związanych z obsługą gości oraz dostawców zamówień

> Dbasz o jak najwyższą jakość i estetykę przygotowanego produktu

> Dbasz o jak najszybszy czas realizacji zamówień

> Odpowiadasz za wizerunek lokalu Telepizza

> Współpracujesz z zespołem szefowskim i kierownikiem lokalu

Oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Zapał do pracy, zaangażowanie i sumienność
  • Posiadanie książeczki Sanepid

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym, dynamicznym zespole i miłej atmosferze
  • Pakiet szkoleń przygotowujący do pracy na powyższym stanowisku
  • Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • Możliwość rozwoju i szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego.