BRANŻE
ID:243139

Konsultant ds. rekrutacji

Numer referencyjny: a0t5800000ZsgWKAAZ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-10-15

Branża: Kadry / HR

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla, poprzez uzgodnienie z klientem profilu stanowiska, pozyskiwanie kandydatów (w tym direct search), wywiady z kandydatami oraz rekomendacje dla klientów,
  • odpowiedzialność za wykonanie indywidualnego budżetu miesięcznego i rocznego,
  • pozyskiwanie zleceń od stałych klientów poprzez regularny kontakt oraz badanie ich potrzeb rekrutacyjnych,
  • rozwijanie i budowanie relacji z klientami.
Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w agencji rekrutacyjnej,
  • bardzo dobra znajomość metodologii procesu rekrutacji stałych, w tym metod bezpośredniego docierania do kandydatów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność realizacji celów pod presją czasu,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • system premiowy miesięczny i roczny bez górnej granicy,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe.

Obowiązki:samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla, poprzez uzgodnienie z klientem profilu stanowiska, pozyskiwanie kandydatów (w tym direct search), wywiady z kandydatami oraz rekomendacje dla klientów,
odpowiedzialność za wykonanie indywidualnego budżetu miesięcznego i rocznego,
pozyskiwanie zleceń od stałych klientów poprzez regularny kontakt oraz badanie ich potrzeb rekrutacyjnych,
rozwijanie i budowanie relacji z klientami.

Wymagania:min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w agencji rekrutacyjnej,
bardzo dobra znajomość metodologii procesu rekrutacji stałych, w tym metod bezpośredniego docierania do kandydatów,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
umiejętność realizacji celów pod presją czasu,
wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
system premiowy miesięczny i roczny bez górnej granicy,
pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe.