BRANŻE
ID:265950

Konsultant infolinii lotniczej z j. angielskim!

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2022-05-24

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Konsultant infolinii lotniczej z j. angielskim! Studencie, Studentko!

Brak Ci doświadczenia, ale szybko się uczysz?Chciałbyś współpracować w młodym i kreatywnym zespole?Grupa CCIG to firma, w której będziesz mógł zdobywać doświadczenie jako Konsultant Infolinii Lotniczej z j. angielskim!Zrób krok w kierunku rozwoju swojej kariery i zaaplikuj do nas już dziś!

Zaczynamy 30.05!

Konsultant infolinii lotniczej z j. angielskim! Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

obsługa pasażerów poprzez: infolinię, korespondencję mailową, obsługę chatu,
obsługa połączeń wychodzących związanych ze zmianami rozkładów lotów lub innych spraw dotyczących linii lotniczej,
obsługa procesu reklamacji klientów linii lotniczej,
wsparcie pasażerów na każdym etapie podróży,
zapewnienie pomocy pasażerom o specjalnych potrzebach,
wsparcie klienta w oficjalnej korespondencji.

Wymagania:

język angielski na poziomie B2 lub wyższym,
otwartość i komunikatywność,
dyspozycyjność min. 100h w godzinach pracy projektu (projekt pracuje 24h na dobę 7 dni w tygodniu) - zaczynamy 30.05!
rzetelności i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, chęć do pracy:)

Oferujemy w zamian

gwarantowaną stawkę za każdą godzinę + system prowizyjny,
dwie wypłaty w miesiącu,
dodatkowe benefity,
pakiet wdrożeniowy, które pozwolą Ci przygotować się do realizacji zadań,
możliwość pracy zdalnej po zakończeniu okresu wdrożeniowego,
rozwojową pracę międzynarodowym zespole,
możliwość awansu i rozwoju w strukturach CCIG Group,
dostęp do biblioteczki, sali relaksu oraz karty rabatowej.