BRANŻE
ID:267706

Konsultant infolinii lotniczej z j.angielskim! (Warszawa)

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2022-07-27

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Konsultant infolinii lotniczej z j.angielskim! (Warszawa) Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Rekrutujemy obecnie dla największej firmy w branży Call i Contact Center w Polsce. Poszukujemy osób posługujących się językiem angielskim do współpracy przy projekcie infolinii lotniczej. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i chcesz poszerzyć swoje kompetencje to zaaplikuj do nas już dziś i dołącz do naszego międzynarodowego zespołu!

Konsultant infolinii lotniczej z językiem angielskim!

Start 02.08!

Konsultant infolinii lotniczej z j.angielskim! (Warszawa) Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

obsługa połączeń przychodzących,
obsługa korespondencji mailowej oraz live-chat,
informowanie pasażerów o rozkładzie lotów,
obsługa połączeń wychodzących związanych ze zmianami rozkładów lotów lub innych spraw dotyczących linii lotniczej,
wsparcie pasażerów na każdym etapie podróży,
wsparcie pasażerów o specjalnych potrzebach,
obsługa procesu reklamacji klientów linii lotniczej,
wsparcie Klienta w oficjalnej korespondencji.

Wymagania:

znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym,
znajomość języka polskiego lub rosyjskiego, niezbędne do przejścia szkolenia,
wysoka kultura osobista,
łatwość nawiązywania pozytywnych relacji,
dyspozycyjność minimum 120h w godzinach pracy projektu (projekt pracuje 24h/7dni w tygodniu), zaczynamy 28.07),
dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, chęć do pracy:)

Oferujemy w zamian

gwarantowaną stawkę za każdą godzinę + system prowizyjny,
dodatkowe benefity: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
dwie wypłaty w miesiącu,
pakiet szkoleń, które pozwolą Ci przygotować się do realizacji zadań,
rozwojową pracę międzynarodowym zespole,
wsparcie trenera oraz doświadczonego zespołu,
możliwość awansu i rozwoju w strukturach CCIG Group,
dostęp do biblioteczki, sali relaksu oraz karty rabatowej.