BRANŻE
ID:258103

Konsultant infolinii lotniczej z j. polskim!

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Pracownik Działu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2021-07-14

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Brak Ci doświadczenia, ale szybko się uczysz?Chciałbyś współpracować w młodym i kreatywnym zespole?Grupa CCIG to firma, w której będziesz mógł zdobywać doświadczenie jako Konsultant Infolinii Lotniczej z j. polskim!Zrób krok w kierunku rozwoju swojej kariery i zaaplikuj do nas już dziś!

Konsultant infolinii lotniczej z j. polskim! Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

obsługa infolinii przychodzącej w tym spraw dotyczących terminów lotów i rezerwacji,
obsługa połączeń wychodzących związanych ze zmianami rozkładów lotów lub innych spraw dotyczących linii lotniczej,
obsługa procesu reklamacji klientów linii lotniczej.

Wymagania:

język angielski na poziomie B1, niezbędny do obsługi systemu oraz szkolenia,
otwartość i komunikatywność,
dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, chęć do pracy:)

Oferujemy w zamian

gwarantowaną stawkę za każdą godzinę + system prowizyjny,
dwie wypłaty w miesiącu,
elastyczny grafik,
pakiet szkoleń, które pozwolą Ci przygotować się do realizacji zadań,
rozwojową pracę międzynarodowym zespole,
możliwość awansu i rozwoju w strukturach CCIG Group,
dostęp do biblioteczki, sali relaksu oraz karty rabatowej.