BRANŻE
ID:256456

Konsultant infolinii obsługowej | Branża medyczna

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2021-04-22

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca dodatkowa

Jesteś studentem?

Poszukujesz pracy, którą mógłbyś łączyć z nauką?

Dobrze trafiłeś!

Zaaplikuj już dziś. Zdobywaj doświadczenie w nowej pracy z nami!

Konsultant infolinii obsługowej | Branża medyczna Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

odbieranie połączeń przychodzących,
rejestracja osób na terminy wizyt,
udzielanie niezbędnych informacji.

Jeżeli:posiadasz wykształcenie min. średnie,
jesteś dyspozycyjny/a do pracy od 6:00 bądź 8:00,
podejmiesz pracę na 2 tygodnie,
jesteś gotowy/a do pracy zmianowej,
cechuje Ciebie pozytywne nastawienie do pracy! :)
jesteś osobą komunikatywną, łatwo nawiązującą relacje i lubisz pracę z ludźmi

To zaaplikuj do nas już dziś! Współpracuj w zgranym zespole!

Infolinia działa obecnie w godzinach 6.00 - 22.00, oferujemy możliwość pracy również popołudniami oraz weekendy. Mile widziane osoby studiów/szkół zaocznych. Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do naszego zespołu, gwarantujemy, że: rozwiniesz swoje umiejętności!
otrzymasz ciągłe wsparcie managera i trenera, pakiet szkoleń,
zapewnimy Ci świetną atmosferę w pracy :)

Jeżeli to ogłoszenie jest dla Ciebie, aplikuj jak najszybciej! To właśnie na Ciebie czekamy! Aplikuj