BRANŻE
ID:242778

Kontroler finansowy (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000ZsPWXAA3

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-09-21

Branża: Finanse / Ekonomia, Księgowość / Audyt / Podatki

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • udział w przygotowywaniu rocznego budżetu, prognoz, oraz miesięczna kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • kontrola zapisów księgowych w spółkach i udział w przygotowywaniu raportów zarządczych,
  • udział w przygotowywaniu raportów kwartalnych, jednostkowych dla wybranych spółek,
  • koordynacja przepływów pieniężnych, weryfikacja, zlecanie płatności i planowanie płynności finansowej w wybranych spółkach,
  • wyliczanie miesięcznych rezerw przychodowych i kosztowych,
  • przygotowywanie raportów i rozwiązywanie problemów ad hoc,
  • udział w tworzeniu/weryfikacji od strony finansowej kalkulacji do projektów,
  • wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości: wyliczenia rezerw i odpisów aktualizacyjnych,
  • praca w zintegrowanym systemie ds. analiz i budżetowania,
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów,
  • raportowanie do starszego kontrolera finansowego.
Wymagania:
  • doświadczenie min. 3-4 lata na stanowisku asystenta audytu w firmie audytorskiej, bądź 3-4 lata na stanowisku młodszego kontrolera finansowego w innych branżach,
  • gruntowna wiedza z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • terminowość, samodyscyplina.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • możliwość podjęcia współpracy od zaraz,
  • możliwość szybkiego rozwoju w strukturach firmy, w międzynarodowym środowisku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych,
  • atrakcyjną, dobrze skomunikowaną lokalizację pracy.

Obowiązki:udział w przygotowywaniu rocznego budżetu, prognoz, oraz miesięczna kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
kontrola zapisów księgowych w spółkach i udział w przygotowywaniu raportów zarządczych,
udział w przygotowywaniu raportów kwartalnych, jednostkowych dla wybranych spółek,
koordynacja przepływów pieniężnych, weryfikacja, zlecanie płatności i planowanie płynności finansowej w wybranych spółkach,
wyliczanie miesięcznych rezerw przychodowych i kosztowych,
przygotowywanie raportów i rozwiązywanie problemów ad hoc,
udział w tworzeniu/weryfikacji od strony finansowej kalkulacji do projektów,
wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości: wyliczenia rezerw i odpisów aktualizacyjnych,
praca w zintegrowanym systemie ds. analiz i budżetowania,
sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów,
raportowanie do starszego kontrolera finansowego.

Wymagania:doświadczenie min. 3-4 lata na stanowisku asystenta audytu w firmie audytorskiej, bądź 3-4 lata na stanowisku młodszego kontrolera finansowego w innych branżach,
gruntowna wiedza z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej,
wykształcenie wyższe,
biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
umiejętność pracy w zespole,
terminowość, samodyscyplina.

Oferujemy:umowę o pracę,
możliwość podjęcia współpracy od zaraz,
możliwość szybkiego rozwoju w strukturach firmy, w międzynarodowym środowisku,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych,
atrakcyjną, dobrze skomunikowaną lokalizację pracy.