BRANŻE
ID:240756

Koordynator/ka ds. floty samochodowej

Numer referencyjny: a0t5800000OaMsFAAV

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • wsparcie użytkowników pojazdów służbowych,
  • obsługa kart paliwowych,
  • obsługa ubezpieczeń,
  • obsługa systemu do zarządzania flotą,
  • współpraca z serwisami,
  • koordynowanie wymiany opon,
  • tworzenie raportów flotowych.
Wymagania:
  • praktyczna znajomość aplikacji pakietu MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoki poziom komunikatywności, asertywność,
  • orientacja na realizację celów,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet szkoleń wdrażających,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Obowiązki:wsparcie użytkowników pojazdów służbowych,
obsługa kart paliwowych,
obsługa ubezpieczeń,
obsługa systemu do zarządzania flotą,
współpraca z serwisami,
koordynowanie wymiany opon,
tworzenie raportów flotowych.

Wymagania:praktyczna znajomość aplikacji pakietu MS Office,
dobra znajomość języka angielskiego,
wysoki poziom komunikatywności, asertywność,
orientacja na realizację celów,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
pakiet szkoleń wdrażających,
pakiet benefitów pozapłacowych.