BRANŻE
ID:244564

MŁODSZY SPECJALISTA WSPARCIA IT

Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Na ten moment Grupa Eurocash zatrudnia ponad 20 tysięcy pracowników.

Do Zespołu Digital IT poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Warszawa lub Komorniki k. Poznania

GŁÓWNE ZADANIA:
  • Współpraca z partnerami biznesowymi i wszystkimi działami w celu kreowania pomysłów oraz zdefiniowania rozwiązań i produktów,
  • Tworzenie wymagań do systemów oraz prowadzenie ustaleń biznesowo-technicznych,
  • Opracowanie standardów jakościowych w ramach zespołu i dbanie o ich przestrzeganie,
  • Uczestnictwo w projektach rozwoju systemów analitycznych oraz CRM,
  • Praca nad doskonaleniem i usprawnianiem systemu,
OCZEKUJEMY:
  • Wykształcenia wyższego (preferowane Informatyka lub pokrewne),
  • Doświadczenia w zbieraniu wymagań oraz kreowaniu rozwiązań z klientami,
  • Doświadczenia w przygotowywaniu analiz biznesowych,
  • Znajomości systemów sprzedażowych, zarządzania relacjami z klientami będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość systemów SAP/Python/SPSS/R będzie dodatkowym atutem.
OFERUJEMY:
  • Pracę w sekcji Digital IT Grupy Eurocash w Warszawie lub w Komornikach k/Poznania ,
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • Pracę w zespole ludzi z pasją.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Grupa Eurocash
to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają ponad 14 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep i Gama.

miejsce pracy: Warszawa lub Komorniki k. Poznania
Współpraca z partnerami biznesowymi i wszystkimi działami w celu kreowania pomysłów oraz zdefiniowania rozwiązań i produktów,
Tworzenie wymagań do systemów oraz prowadzenie ustaleń biznesowo-technicznych,
Opracowanie standardów jakościowych w ramach zespołu i dbanie o ich przestrzeganie,
Uczestnictwo w projektach rozwoju systemów analitycznych oraz CRM,
Praca nad doskonaleniem i usprawnianiem systemu,
Tworzenie dokumentacji analitycznej i projektowej rozwiązań.
OCZEKUJEMY:
Wykształcenia wyższego (preferowane Informatyka lub pokrewne),
Doświadczenia w zbieraniu wymagań oraz kreowaniu rozwiązań z klientami,
Doświadczenia w przygotowywaniu analiz biznesowych,
Znajomości systemów sprzedażowych, zarządzania relacjami z klientami będzie dodatkowym atutem,
Znajomość systemów SAP/Python/SPSS/R będzie dodatkowym atutem.
OFERUJEMY:
Pracę w sekcji Digital IT Grupy Eurocash w Warszawie lub w Komornikach k/Poznania ,
Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w dynamicznie rozwijającej się firmie,
Uczestnictwo w ciekawych projektach,
Pracę w zespole ludzi z pasją.