BRANŻE
ID:256291

Magazynier

POS TEMP marka należąca do Jobman Group Sp. z o.o. - Agencji Pracy Tymczasowej działającej na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 - poszukuje osób; chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

Magazynier Miejsce pracy: Warszawa

Pracownik magazynu/sortowanie paczek (oferta pracy tymczasowej)

OBOWIĄZKI:- wykładanie towaru- sortowanie paczek- praca ze skanerem- praca w godzinach 2-8

WYMAGANIA:

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:- jesteś dyspozycyjny/a i gotowy/a do pracy przy zmianach nocnych (i dziennych)- potrafisz pracować w zespole- nie brakuje Ci chęci do pracy

OFERUJEMY:- umowę o pracę tymczasową - stawkę 20 zł/h brutto- pracę w godzinach popołudniowych bądź nocnych- obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu)

DODATKOWE INFORMACJE:

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: ’Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi.’