BRANŻE
ID:281030

Mechanik samochodowy autoryzowanego dealera (k/m)

Numer referencyjny: a0tbI000000clh3QAA

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2024-03-21

Branża: Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta, autoryzowanego dealera samochodowego, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie przeglądów,
  • przeprowadzanie diagnoz,
  • wykonywanie zleconych napraw,
  • dbanie o swoje stanowisko pracy.

Oczekiwania:
  • praktyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej oraz eksploatacji pojazdów samochodowych,
  • doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, rzetelność.

Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmian: 7-15 /15-23 (możliwe nadgodziny w soboty dla osób chętnych),
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie kwartalne + szeroki pakiet benefitów: premie świąteczne, system kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, pracowniczy program samochodowy na atrakcyjnych warunkach, program emerytalny, karta Multisport,
  • dobrą atmosferę pracy.

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

wykonywanie przeglądów,
przeprowadzanie diagnoz,
wykonywanie zleconych napraw,
dbanie o swoje stanowisko pracy.

praktyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej oraz eksploatacji pojazdów samochodowych,
doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego,
umiejętność pracy w zespole,
odpowiedzialność, rzetelność.

Oferujemy:

umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmian: 7-15 /15-23 (możliwe nadgodziny w soboty dla osób chętnych),
atrakcyjne wynagrodzenie + premie kwartalne + szeroki pakiet benefitów: premie świąteczne, system kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, pracowniczy program samochodowy na atrakcyjnych warunkach, program emerytalny, karta Multisport,
dobrą atmosferę pracy.