BRANŻE
ID:274709

Młodsza Asystentka Biura

Firma: Banasik Woźniak i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Sp. P.

Stanowisko: Asystent Asystentka

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2023-05-31

Branża: Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Wynagrodzenie: od 3500 do 4000 PLN brutto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:10 - 18
  • wtorek:10 - 18
  • środa:10 - 18
  • czwartek:10 - 18
  • piątek:10 - 18

Opis firmy:

Kancelaria prawna z siedzibą w centrum Warszawy obsługująca zarówno polskich, jak i międzynarodowych Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

Młodsza Asystent/ka Biura

Opis stanowiska:

  • zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów oraz ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • realizacja zadań administracyjno-biurowych, obsługa urządzeń biurowych,
  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizacja dokumentów,
  • obsługa spotkań biznesowych,
  • obsługa telefoniczna firmy,
  • współpraca z firmami kurierskimi,
  • zaopatrzenie w materiały biurowe i spożywcze,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • pomoc administracyjna dla całego zespołu kancelarii.

Oczekujemy:

  • status studenta,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość na ludzi, komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji, rzetelność i poczucie odpowiedzialności,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętności pracy pod presją czasu z zachowaniem dokładności w wykonywaniu zadań,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office i urządzeń biurowych.

Oferujemy:

  • stabilną pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • wyszkolenie od podstaw osób bez doświadczenia,
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.