BRANŻE
ID:244282

Młodszy Audytor

Firma: Pay-Back Polska Sp. z o.o.

Stanowisko: Analityk Danych

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-12-13

Branża: Doradztwo / Konsulting, Bankowość / Finanse, Doradztwo / Finanse, Finanse / Ekonomia, Księgowość / Audyt / Podatki, Obsługa klienta, Sieci Handlowe

Rodzaj: Praca stała

Wynagrodzenie: 3000 PLN brutto miesięcznie

Opis firmy:

Założona w 1996 roku we Francji, Grupa Pay-Back jest obecna w 10 krajach, zatrudniając prawie 200 pracowników. Analizujemy transakcje finansowe dostawców naszych klientów i weryfikujemy poprawność zastosowania wynegocjowanych warunków handlowych. Grupa Pay-Back zapewnia również analizę źródeł powstawania błędów by pomóc swym klientom w usprawnieniu ich procesów i systemów.

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzenie analiz w celu identyfikacji kwot należnych oraz ich odzyskania na rzecz klienta firmy oraz gromadzenie dokumentacji niezbędnej do potwierdzenia i terminowego odzyskania należnych kwot,
  • Kontakt z dostawcami klienta w celu potwierdzenia zidentyfikowanych rozbieżności/błędów,
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby klienta i kierownictwa firmy.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie ostatnich lat studiów,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Access mile widziany)
  • Zdolności analityczne i komunikacyjne,
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji,
  • Pełne przeszkolenie do pracy w zawodzie,
  • Dobrą atmosferę pracy i zgrany zespół.