BRANŻE
ID:269393

Młodszy Koordynator ds. Inwestycji Deweloperskich

Opis firmy:

Poszukujesz pracy, która da Ci perspektywę nieustannego rozwoju i pozwoli na dopasowanie grafiku do Twoich potrzeb?

Zapraszamy do rozpoczęcia stażu na stanowisku

Młodszego Koordynatora ds. Inwestycji Deweloperskich!

Biuro nieruchomości SDP Nieruchomości od ponad 11 lat z sukcesami działa na rynku nieruchomości. Obecnie efektywnie rozwijamy łącznie sześć oddziałów sprzedażowych w trzech nowoczesnych biurach na ternie Wrocławia i Warszawy.
Łączymy ludzi z pasją, dla których ważna jest realizacja własnych celów i ciągłe doskonalenie zawodowe.

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja i wewnętrzna korekta ofert inwestycji segmentu rynku pierwotnego;
  • Codzienny przegląd inwestycji deweloperskich i aktualizacja cen;
  • Udział w szkoleniach organizowanych przez deweloperów;
  • Prowadzenie wewnętrznej strony dotyczącej rynku pierwotnego;
  • Dbanie o aktualność wewnętrznych materiałów wykorzystywanych podczas spotkań z klientami;
  • Stała współpraca z Działem Marketingu, Doradcami ds.
  • Nieruchomości oraz Koordynatorem ds. Rynku Pierwotnego;
  • Wsparcie Doradców ds. Nieruchomości w wyszukiwaniu ofert rynku pierwotnego spełniających określone kryteria;
  • Przygotowanie wizualizacji mieszkań i wsparcie w home-stagingu.

Oczekiwania:
  • Studia I lub II stopnia na kierunku związanym z architekturą;
  • Znajomość programu pCon.planner lub pokrewnego;
  • Umiejętność tworzenia rzutów;
  • Wysoka dbałość o szczegóły;
  • Umiejętność efektywnego wykorzystywania czasu pracy;
  • Komunikatywność oraz gotowość do współpracy z Doradcami SDP Nieruchomości.
Mile widziane:
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Wiedza z zakresu wizualizacji i aranżacji wnętrz.

Oferujemy:
  • Narzędzia niezbędne do pracy - laptop, telefon, wizytówki, profesjonalny sprzęt fotograficzny, dalmierze, etc.;
  • Pracę w niepełnym wymiarze godzin z możliwością dopasowania grafiku do własnych potrzeb;
  • Rozliczenie o stałą podstawę;
  • Udział w wewnętrznych szkoleniach;
  • Dostęp do firmowej biblioteczki;
  • Po okresie stażu - możliwość przekształcenia go w stałą współpracę :);
  • Pozytywną atmosferę pracy, różnego rodzaju aktywności integracyjne - regularne rejsy po Odrze, imprezy, konkursy z wartościowymi nagrodami, udział w ogólnopolskich wydarzeniach typu Bieg Firmowy i innych.

Brzmi interesująco?

Koniecznie wyślij nam swoje CV i daj się poznać!