BRANŻE
ID:256274

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Numer referencyjny: a0t4H00000tExajQAC

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • wysyłanie zapytań o zakup,
  • sprawdzanie, weryfikacja i dodawanie informacji do baz danych dostawców,
  • pozyskiwanie odpowiednich dokumentów do systemu,
  • zarządzanie informacjami w systemach zakupowych (SCM STAR),
  • komunikacja z dostawcami w celu ustalenia warunków współpracy,
  • wsparcie w tworzeniu raportów i zestawień na potrzeby projektów.
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • dobra znajomość Microsoft Excel,
  • mile widziane osoby w trakcie studiów lub świeżo po ich ukończeniu,
  • chęć nauki,
  • gotowość do zdobywania pierwszego zawodowego doświadczenia.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas określony lub umowę-zlecenie,
  • pełne wdrożenie do pełnionych obowiązków,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:wysyłanie zapytań o zakup,
sprawdzanie, weryfikacja i dodawanie informacji do baz danych dostawców,
pozyskiwanie odpowiednich dokumentów do systemu,
zarządzanie informacjami w systemach zakupowych (SCM STAR),
komunikacja z dostawcami w celu ustalenia warunków współpracy,
wsparcie w tworzeniu raportów i zestawień na potrzeby projektów.

Wymagania:komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2),
dobra znajomość Microsoft Excel,
mile widziane osoby w trakcie studiów lub świeżo po ich ukończeniu,
chęć nauki,
gotowość do zdobywania pierwszego zawodowego doświadczenia.

Oferujemy:umowę o pracę na czas określony lub umowę-zlecenie,
pełne wdrożenie do pełnionych obowiązków,
pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.