BRANŻE
ID:246764

Młodszy specjalista ds. analiz finansowych (k/m)

Numer referencyjny: a0t4H00000WJLUaQAP

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • wsparcie w zakresie obsługi korporacyjnego narzędzia finansowo- księgowego,
  • przygotowywanie raportów i analiz,
  • obróbka danych przy pomocy narzędzi Business Intelligence w arkuszu kalkulacyjnym,
  • przygotowywanie dashboardu systemowego (obróbka danych, przygotowywanie prezentacji).
Wymagania:
  • dobra znajomość MS Excel,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • praktyczna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny!
  • mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat kierunków: finanse i rachunkowość, zarządzanie, ekonomia itp.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w o oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość pracy w wymiarze pół etatu,
  • wynagrodzenie na poziomie 4500 zł brutto/miesiąc,
  • zatrudnienie na minimum 9 miesięcy,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • poszerzanie kompetencji językowych,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w księgowości w międzynarodowym przedsiębiorstwie.

Obowiązki:
- wsparcie w zakresie obsługi korporacyjnego narzędzia finansowo- księgowego,
- przygotowywanie raportów i analiz,
- obróbka danych przy pomocy narzędzi Business Intelligence w arkuszu kalkulacyjnym,
- przygotowywanie dashboardu systemowego (obróbka danych, przygotowywanie prezentacji).

Wymagania:
- dobra znajomość MS Excel,
- wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
- praktyczna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny!
- mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat kierunków: finanse i rachunkowość, zarządzanie, ekonomia itp.

Oferujemy:
- zatrudnienie w o oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- możliwość pracy w wymiarze pół etatu,
- wynagrodzenie na poziomie 4500 zł brutto/miesiąc,
- zatrudnienie na minimum 9 miesięcy,
- pakiet szkoleń wewnętrznych,
- poszerzanie kompetencji językowych,
- możliwość zdobycia doświadczenia w księgowości w międzynarodowym przedsiębiorstwie.