BRANŻE
ID:245472

Młodszy specjalista ds. finansowych (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000ZtuT5QAJ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2019-02-28

Branża: Finanse / Ekonomia

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • udział w prowadzeniu projektu od strony finansowej,
  • analiza i kontrola ryzyk w projekcie, w tym analiza ryzyka kursowego projektu,
  • sporządzanie analiz kosztowych i raportów z realizacji budżetu projektu,
  • przygotowywanie materiałów finansowych dla audytorów, przeprowadzanie kontroli SOA w zakresie danego projektu,
  • kontrola przepływów finansowych w projekcie, w tym monitowanie należności, zobowiązań, rezerw,
  • dbałość o przestrzeganie przepisów prawnopodatkowych obowiązujących w koncernie,
  • zadania administracyjne; koordynacja przepływu dokumentów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe finansowe/ekonomiczne lub w trakcie 5 roku studiów,
  • wysokie zdolności analityczne,
  • umiejętność wdrażania nowych narzędzi i metod analizy,
  • bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office w zakresie programów Word, Excel, Power Point,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność współpracy w grupie,
  • dokładność sumienność, nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze finansów.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy (pełny etat),
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazny, energiczny zespół.

Obowiązki:udział w prowadzeniu projektu od strony finansowej,
analiza i kontrola ryzyk w projekcie, w tym analiza ryzyka kursowego projektu,
sporządzanie analiz kosztowych i raportów z realizacji budżetu projektu,
przygotowywanie materiałów finansowych dla audytorów, przeprowadzanie kontroli SOA w zakresie danego projektu,
kontrola przepływów finansowych w projekcie, w tym monitowanie należności, zobowiązań, rezerw,
dbałość o przestrzeganie przepisów prawnopodatkowych obowiązujących w koncernie,
zadania administracyjne; koordynacja przepływu dokumentów.

Wymagania:wykształcenie wyższe finansowe/ekonomiczne lub w trakcie 5 roku studiów,
wysokie zdolności analityczne,
umiejętność wdrażania nowych narzędzi i metod analizy,
bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office w zakresie programów Word, Excel, Power Point,
dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
umiejętność współpracy w grupie,
dokładność sumienność, nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy,
mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze finansów.

Oferujemy:umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
elastyczne godziny pracy (pełny etat),
pakiet benefitów pozapłacowych,
możliwość rozwoju w międzynarodowym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku,
przyjazny, energiczny zespół.