BRANŻE
ID:247931

.NET Developer

Numer referencyjny: a0t4H00000gOzC0QAK

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2019-07-16

Branża: Informatyka / Programowanie

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • tworzenie i rozwijanie aplikacji w technologii .NET,
  • dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań.
Wymagania:
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL,
  • dobra znajomość technologii .NET,
  • minimum 2,5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i aktywność w działaniu,
  • umiejętność analitycznego podejścia do zadań i wyzwań.
Oferujemy:
  • rozwój zawodowy u jednego z największych partnerów firmy Microsoft,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczny model zatrudnienia (umowa o pracę / B2B),
  • dofinansowanie opieki zdrowotnej, zajęć sportowych i ubezpieczenia na życie,
  • pakiet autoryzowanych szkoleń Microsoft,
  • bezpłatny kurs z języka angielskiego i hiszpańskiego,
  • owocowe poniedziałki.

Obowiązki:tworzenie i rozwijanie aplikacji w technologii .NET,
dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań.

Wymagania:dobra znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL,
dobra znajomość technologii .NET,
minimum 2,5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
umiejętność pracy w zespole,
samodzielność i aktywność w działaniu,
umiejętność analitycznego podejścia do zadań i wyzwań.

Oferujemy:rozwój zawodowy u jednego z największych partnerów firmy Microsoft,
atrakcyjne wynagrodzenie,
elastyczny model zatrudnienia (umowa o pracę / B2B),
dofinansowanie opieki zdrowotnej, zajęć sportowych i ubezpieczenia na życie,
pakiet autoryzowanych szkoleń Microsoft,
bezpłatny kurs z języka angielskiego i hiszpańskiego,
owocowe poniedziałki.