BRANŻE
ID:245665

Nauczyciel w przedszkolu

Firma: Niepubliczne Przedszkole MoreLove Aleksandra Ponikowska

Stanowisko: Nauczyciel

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2019-03-13

Branża: Inne

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 2

Wynagrodzenie: od 2500 do 2700 PLN brutto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 2

Opis firmy:

Niepubliczne Przedszkole i żłobekMoreLove to miejsce tworzone z miłości do dzieci.
Do wszytkich naszych podopoiecznych podchodzimy przedewszystkim z uczuciem i pasją.
Oferujemy szereg zajęć rozwijających potencjał malucha i pasję do odkrywania otaczającego go świata.

Opis stanowiska:

Do podstawowych obowiązków kandydatów należeć będzie przede wszystkim:

  • praca dydaktyczno-wychowawcza,
  • dbałość o wszechstronny i harmonijny rozwój dzieici,
  • współpraca z rodzicami i specjalistami,
  • dbanie o dobry wizerunke przedszkola.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie kierunkowe, wyższe I lub II stopnia,
  • Uprawnienia do nauki języka angielskiego będą dodatkowym atutem,
  • Wysoka kultura osobista,miła aparycja,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Cierpliwość i zaangażowanie,
  • Kreatywność,
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość indywidualnego rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
  • Wsparcie merytoryczne, współpracę ze specjalistami.