BRANŻE
ID:281199

Obsługa Infolinii z j.rumuńskim

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2024-04-04

Branża: Obsługa klienta

Rodzaj: Praca stała

Obsługa Infolinii z j.rumuńskim Rekrutację prowadzi Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584, spółka wchodząca w skład grupy CCIG Group, największej grupy w branży Call Center w Polsce.

Wraz z dynamicznym rozwojem Działu Multilingual poszukujemy Specjalisty/Specjalistki do spraw obsługi Klienta ze znajomością języka rumuńskiego, który/a dołączy do naszego zespołu.

Obsługa Infolinii z j.rumuńskim Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

odbieranie połączeń oraz obsługa maili w j.rumuńskim,
informowanie Klienta o dostępnych produktach,
informowanie Klienta o bieżących kampaniach promocyjnych,
przyjmowanie reklamacji oraz zwrotów,
doradztwo produktowe.

Wymagania:

znajomość j.rumuńskiego na poziomie C1 lub wyższym,
wysoka kultura osobista oraz przyjazne nastawienie do Klientów,
dyspozycyjność w godzinach pracy Infolinii (pn-pt 9.00 - 17.00),
znajomość podstawowych programów komputerowych.

Oferujemy:

gwarancję stałej stawki godzinowej,
profesjonalny pakiet szkoleniowy, który przygotuje Cię do samodzielnej pracy,
otwartą ścieżkę rozwoju i awansu w strukturze,
wsparcie doświadczonego zespołu,
dodatkowe benefity : karta Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe,
przyjazną atmosferę, która zachęci Cię do działania.