BRANŻE
ID:257520

Obsługa Infolinii z językiem angielskim i polskim - praca od zaraz!

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2021-06-08

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

CCIG to jedna z największych organizacji w branży Call Center w Polsce. Wraz z rozwojem Działu Multilingual w siedzibie w Warszawie poszukujemy osób, które znają język angielski i chciałyby rozwijać swoje umiejętności jako Specjalista ds. Obsługi Klienta w branży technologicznej.

Zaaplikuj do nas już dziś!

Obsługa Infolinii z językiem angielskim i polskim - praca od zaraz! Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

odbieranie połączeń przychodzących oraz mailowa w języku angielskim i polskim,
informowanie klientów o specyfikacji urządzeń i dostępności produktów z branży biotechnologicznej,
przyjmowanie zwrotów, reklamacji, itp.

Nasze oczekiwania:

biegła znajomość języka polskiego,
znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
komunikatywność, cierpliwość, otwartość, łatwość nawiązywania relacji,
mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
gotowość do pracy w godzinach pn-pt 9.00 - 17.00 od zaraz!

Oferujemy Ci w zamian:

Pakiet szkoleniowy, który przygotuje Cię do samodzielnej pracy,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Wsparcie kadry managerskiej,
Realną możliwość rozwoju w strukturze firmy,
Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym.