BRANŻE
ID:247218

Obsługa klienta

Firma: LEWANOWICZ

Stanowisko: Obsługa Klienta

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2019-06-11

Branża: Sprzedaż, Moda / Odzież

Rodzaj: Praca dodatkowa

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: od 11 do 13 PLN netto na godzinę

Liczba godzin dziennie: 8

Opis firmy:

LEWANOWICZ TO FIRMA O HISZPAŃSKICH KORZENIACH, STWORZONA NA SKRZYŻOWANIU ODLEGŁYCH KULTUR I STYLÓW, ZNALAZŁA SWOJE MIEJSCE W POLSCE, GDZIE OD LAT CIESZY SIĘ DUŻYM UZNANIEM. BIŻUTERIA EWY LEWANOWICZ JEST OWOCEM CIĄGŁYCH POSZUKIWAŃ UNIKATOWYCH TWORZYW I ZANIKAJĄCEGO RĘKODZIEŁA. ZA KAŻDĄ KOLEKCJĄ KRYJE SIĘ HISTORIA SZLACHETNEGO KAMIENIA I NIEZWYKŁYCH KOBIET. TO DLA NICH TWORZY NIEPOWTARZALNE KOMPOZYCJE, KTÓRE SĄ CZYMŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO OZDOBĄ. TO AMULETY WSPÓŁCZESNYCH KOBIET, KTÓRYCH INDYWIDUALNOŚĆ I CHARAKTER ZAMKNIĘTE ZOSTAŁY W NOWATORSKICH FORMACH. MARKA LEWANOWICZ TO ZARÓWNO BOGATE WZORNICTWO, KOLEKCJE ZE SREBRA I KAMIENI NATURALNYCH, JAK I BIŻUTERIA MODOWA BĘDĄCA POŁĄCZENIEM ROZMAITYCH MATERIAŁÓW KRYSZTAŁÓW, KAMIENI ORAZ TKANIN. KOLEKCJE MARKI LEWANOWICZ DOCENIANE SĄ NA ŚWIATOWYCH WYSTAWACH BIŻUTERII: VICENZA ORO WE WŁOSZECH, BIZUTEX W MADRYCIE CZY ZŁOTO SREBRO CZAS W WARSZAWIE. FIRMA OD LAT WYZNACZA TRENDY TWORZĄC BIŻUTERIĘ DLA PROJEKTANTÓW MODY, JAK I WSPÓŁPRACUJĄC Z ARTYSTAMI Z CAŁEGO SWIATA. GOŚCI NA MIĘDZYNARODOWYCH POKAZACH JAK CHOCIAŻBY W PEKINIE, GDZIE REPREZENTOWAŁA KRAJ NA ZAPROSZENIE KANCELARII PREZYDENTA I PIERWSZEJ DAMY RP.  ANNY KOMOROWSKIEJ. MARKA CIESZY SIĘ DUŻYM UZNANIEM RYNK, ZDOBYWAJĄC LICZNE NAGRODY, MIĘDZY INNYMI MINISTRA GOSPODARKI ZA NAJLEPSZY PRODUKT I NOWATORSKIE FORMY SPRZEDAŻY. TWORZY UNIKATOWE KOLEKCJE DLA GWIAZD KINA, TELEWIZJI I SCENY MUZYCZNEJ.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób wciąż uczących się na 1/2 etatu lub na cały etat, a to zależy tylko od waszej dyspozycyjności !

Mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem, ale nie jest ono wymagane jak i również poczucie estetyki oraz kompozycji. Zapewniamy potrzebne szkolenie i wymagany czas na przysposobienie pozyskanej wiedzy. Czekamy na osoby które chcą związać się z nami na dłużej. Pomimo wymaganej dyspozycyjności posiadamy elastyczne grafiki. Przyjemna atmosfera jest u nas standardem. Jesteśmy firmą rodzinną, cenimy sobie szacunek do pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania!

Oczekujemy:

  • komunikatywności
  • dyspozycyjności
  • zaangażowania
  • odpowiedzialności za powierzone zadania
  • miłego usposobienia
  • chęci pozyskania nowej wiedzy

Oferujemy:

  • potrzebne szkolenia
  • elastyczny grafik
  • możliwość awansu
  • przyjemną atmosferę
  • wysoki rabat pracowniczy na nasze produkty :)