BRANŻE
ID:257071

Obsługa klienta i realizacja zamówień internetowych

Firma: FRIDGE

Stanowisko: Obsługa Klienta

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2021-05-25

Branża: Zdrowie / Medycyna / Uroda, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Godziny pracy:

  • poniedziałek:7 - 15
  • wtorek:7 - 15
  • środa:7 - 15
  • czwartek:7 - 15

Opis firmy:

Fridge - polska firma produkująca naturalne kosmetyki z krótkim okresem ważności.

Opis stanowiska:

Obsługa klienta i realizacja zamówień internetowych.

  • przygotowywanie paczek do wysyłki

  • obsługa na najwyższym poziomie i profesjonalne doradztwo klientom salonu.

  • kompleksowa obsługa sklepu internetowego m.in. obsługa platformy sprzedażowej, obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie produktów do sprzedaży stacjonarnej i wysyłkowej)

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta internetowego (udzielanie informacji o produktach, odpowiadanie na pytania klientów, koordynowanie reklamacji i zwrotów)

  • Kontrola stanów magazynowych (zaopatrzenie biura oraz salonu)

  • Dbanie o porządek w biurze oraz w salonie

Oczekujemy:

  • entuzjazmu i chęci do pracy :-)

  • otwartości oraz pozytywnego nastawienia do klienta

  • skrupulatności oraz samodzielności w wykonywanych zadaniach

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • dobrej znajomości pakietu MS Office

  • dyspozycyjności oraz gotowości do pracy w elastycznym grafiku

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży e-commerce oraz branży beauty

Oferujemy:

  • pracę w młodym, energicznym zespole w polskiej firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na okres próbny 3 miesięcy, następnie proponujemy umowę o pracę

  • pracę w centrum Warszawy

  • pracę od poniedziałku do czwartku w godz. 6:30-14:30 (proponujemy ⅘ etatu - możliwość negocjacji)

  • wynagrodzenie 17 zł netto/h z możliwością dalszego rozwoju

  • stała zniżka pracownicza na produkty Fridge