BRANŻE
ID:242596

Obsługa klienta w salonie wyposażenia wnętrz

Firma: Deco Inspiration

Stanowisko: Obsługa Klienta

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-09-17

Branża: Obsługa klienta, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Wynagrodzenie: od 2500 do 3000 PLN brutto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:10 - 18
  • wtorek:10 - 18
  • środa:10 - 18
  • czwartek:10 - 18
  • piątek:10 - 18

Opis firmy:

Prowadzimy prężnie rozwijający się sklep stacjonarny i internetowy z ekskluzywnymi tapetami i tkaninami. Sklep znajduje się w Miasteczku Wilanów.

Opis stanowiska:

Przyjmę do pracy panią do obsługi klienta w sklepie z wyposażeniem wnętrz (tapety, tkaniny).
Podstawowe obowiązki pracownika:
  • obsługa klienta w sklepie,
  • wprowadzanie produktów do sklepu internetowego,
  • prowadzenie facebooka,
  • dbanie o czystość w sklepie.

Oczekujemy:

Poszukujemy osoby, która spełnia następujące kryteria:
  • studentka w wieku 21-26 lat lub osoba na własnej działalności w wieku do 35 lat (lub chcąca ją założyć.)
  • osoba komunikatywna, lubiąca pracę z ludźmi,
  • osoba uprzejma, pogodna z pozytywnym nastawieniem,
  • wyczucie kolorów, zmysł projektowania będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Rozpoczęcie pracy od zaraz na umowę zlecenie (studentka) lub na własną działalność. W przypadku zadowalającej współpracy umowa o pracę.
Zapewniamy pełne przeszkolenie, pracę w miłej atmosferze. Praca przez 5 dni w tygodniu w godz. 10.00 – 18.00, soboty do uzgodnienia.W ciągu 8 godzinnego dnia pracy można wygospodarować sobie 2-3 godziny na naukę ze względu na niedużą ilość pracy.
Możliwy jest również 6 godzinny dzień pracy.