BRANŻE
ID:257939

Parking Facility Supervisor oraz Parking Facility Staff

Opis firmy:

Net Parking Group to firma będąca jednym z liderów swojej branży w kraju.

Od ponad 20 lat pracujemy nad kształtowaniem i rozwojem branży zarządzania obiektami parkingowymi. Opracowujemy i zarządzamy systemami parkingowymi, miejscami postojowymi oraz innymi usługami związanymi z zarządzaniem ruchem. Naszym Celem jest wspomaganie wszystkich Klientów w rozwiązywaniu problemów związanych z ruchem drogowym oraz parkowaniem.

Obecnie poszukujemy osób do nowo otwieranego, prestiżowego obiektu mix-use w Warszawie.

Opis stanowiska:

Do zadań osób zatrudnionych należeć będzie:

  • Opieka nad obiektem parkingowym w jednym z prestiżowych obiektów mix-use w Warszawie.
  • Dbanie o należyte standardy funkcjonowania obiektu.
  • Dokonywanie przeglądu stanu technicznego urządzeń zainstalowanych na obiekcie.
  • Dokonywanie rozliczeń dziennych i miesięcznych.
  • Przygotowywanie wymaganych raportów.
  • Kontakt i obsługa Klientami.

Czekamy na Twoją aplikację do 25 lipca 2021

Do wybranych kandydatów odezwiemy się do 26 lipca 2021.

Data rozpoczęcia pracy: 01 sierpnia 2021

Oczekujemy:

Chętnie spotkamy się z osobami, które:

  • Posiadają pierwsze doświadczenie zawodowe – atutem będzie doświadczenie w branży parkingowej.
  • Dobrze posługują się komputerem oraz umieją posługiwać się narzędziami pakietu MS Office, w szczególności Excel.
  • Posiadaj wykształcenie min. średnie (mile widziane osoby w trakcie studiów zaocznych).
  • Potrafi angażować się w wykonywane zadania, i posiada zdolność analitycznego myślenia.
  • Mają wiedzę na temat zagadnień technicznych budowy urządzeń elektrycznych.
  • Mile widziana będzie znajomość języka angielskiego.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej, siedem dni w tygodniu w godzinach od 7.00 do 23.00
  • Posiadają Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Pracę na cały etat w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + wynagrodzenie prowizyjne.
  • Forma zatrudnienia do uzgodnienia: umowa zlecenie, umowa o pracę lub B2B (własna działalność).
  • 5-dniowe szkolenia wprowadzające.
  • Kurs języka angielskiego online.
  • Możliwość rozwoju i awansu

Dane kontaktowe:

rekrutacja@netparking.pl

tel.+48 790 560 605

Do swojej aplikacji dołącz dopisek:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Net Parking 1 Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.