BRANŻE
ID:280962

Planista produkcji w łańcuchu dostaw (k/m)

Numer referencyjny: a0t6N000009ONPdQAO

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2024-03-15

Branża: Farmacja / Chemia, Sprzedaż - FMCG

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta, wiodącej firmy z branży FMCG, poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • opracowywanie planu dystrybucji i związanych z nim wymagań produkcyjnych, od fabryk do rynków docelowych,
  • odpowiedzialność za osiągnięcie optymalnego planu dla całego horyzontu planowania,
  • odpowiedzialność za monitorowanie i podejmowanie działań dotyczących dostaw,
  • odpowiedzialność za dopasowywanie dostaw i zaplanowanych zamówień na produkcję,
  • współpraca z innymi planistami produkcji, planistą zakupów, harmonogramowaniem produkcji,
  • komunikacja z klientem i/lub obsługą klienta,
  • odpowiedzialność za ogólny stan zapasów w sieci dostaw,
  • rozwiązywanie i komunikowanie problemów dostaw, które mają wpływ na zewnętrzne zapotrzebowanie.

Oczekiwania:
  • min. 1-2 lata doświadczenia w łańcuchu dostaw (planowanie, logistyka, produkcja),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, która pozwoli na swobodną komunikację,
  • bardzo dobre umiejętności planistyczne oraz analityczne,
  • znajomość obsługi ERP (SAP, APO),
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:
  • umowę o pracę: pierwsza na okres próbny, kolejna na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym przedsiębiorstwie, które jest liderem w swojej branży,
  • pracę w systemie hybrydowym.

Umiejscowienie biura: Mokotów (okolice Metra Wilanowska).

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

opracowywanie planu dystrybucji i związanych z nim wymagań produkcyjnych, od fabryk do rynków docelowych,
odpowiedzialność za osiągnięcie optymalnego planu dla całego horyzontu planowania,
odpowiedzialność za monitorowanie i podejmowanie działań dotyczących dostaw,
odpowiedzialność za dopasowywanie dostaw i zaplanowanych zamówień na produkcję,
współpraca z innymi planistami produkcji, planistą zakupów, harmonogramowaniem produkcji,
komunikacja z klientem i/lub obsługą klienta,
odpowiedzialność za ogólny stan zapasów w sieci dostaw,
rozwiązywanie i komunikowanie problemów dostaw, które mają wpływ na zewnętrzne zapotrzebowanie.

min. 1-2 lata doświadczenia w łańcuchu dostaw (planowanie, logistyka, produkcja),
bardzo dobra znajomość języka angielskiego, która pozwoli na swobodną komunikację,
bardzo dobre umiejętności planistyczne oraz analityczne,
znajomość obsługi ERP (SAP, APO),
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

umowę o pracę: pierwsza na okres próbny, kolejna na czas nieokreślony,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość rozwoju w międzynarodowym przedsiębiorstwie, które jest liderem w swojej branży,
pracę w systemie hybrydowym.