BRANŻE
ID:281107

Praca dla studenta! - Infolinia z j.niemieckim

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2024-03-27

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Praca dla studenta! - Infolinia z j.niemieckim Rekrutację prowadzi Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584, spółka wchodząca w skład grupy CCIG Group, największej grupy w branży Call Center w Polsce.

Studencie, Studentko!

Jeśli poszukujesz pracy, którą będziesz mógł łączyć z nauką, dodatkowo rozwijać swoje umiejętności językowe i interpersonalne to trafiłeś idealnie! Zrób krok w stronę swojej kariery i zaaplikuj do nas już dziś!

Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się czym jest 'team work' w CCIG!

Praca dla studenta! - Infolinia z j.niemieckim Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

Odbieranie połączeń przychodzących w j.niemieckim,
Korespondencja mailowa w j.niemieckim,
Procesowanie reklamacji oraz zwrotów,
Udzielanie informacji o dostępnych produktach i aktualnych promocjach,
Udzielanie informacji o zamówieniach.

Wymagania:

znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2,
wysoka kultura osobista oraz przyjazne nastawienie do Klientów,
dyspozycyjność minimum 20 godzin w tygodniu, część naszych pracowników bez problemu łączy pracę w CCIG ze studiami lub swoim hobby,
znajomość podstawowych programów komputerowych,
dostępność do pracy od maja.

Oferujemy:

gwarancję stałej stawki godzinowej oraz premii za zrealizowane zadania,
elastyczny grafik oraz indywidualne podejście,
pracę od poniedziałku do piątku - z możliwością dodatkowych zmian w sobotę,
otwartą ścieżkę rozwoju i awansu w strukturze,
wsparcie doświadczonego zespołu,
możliwość pracy zdalnej.