BRANŻE
ID:242368

Pracownik administracji

Firma: Kancelaria Komornika Sądowego

Stanowisko: Pracownik Administracyjny

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-08-31

Branża: Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Kancelaria Komornika Sądowego Dawida Palecznego poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracji.

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w oparciu o umowę zlecenie.

Opis stanowiska:

- wysyłka korespondencji pocztą tradycyjną oraz elektroniczną,
- rejestracja korespondencji przychodzącej,
- uzupełnianie oraz przygotowywanie akt egzekucyjnych,
- segregacja pism i zwrotów korespondencji,
- kontakt telefoniczny ze stronami postępowań,
- pierwszy kontakt z interesantami w kancelarii.

Oczekujemy:

- samodzielności i dynamiczności w działaniach,
- inicjatywy,
- skrupulatności oraz sumienności,
- kreatywnego podejścia do problemów,
- komunikatywności,
- umiejętności pracy pod presją czasu,
- zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków,
- wysokiej kultury osobistej,
- mile widziani studenci w trybie zaocznym

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dziedzinie prawa znanej tylko wąskiej grupie specjalistów,
- pracę w młodym, dynamicznym zespole.