BRANŻE
ID:241150

Pracownik do księgowości i magazynu w sklepie internetowym Warszawa Anin

Firma: Strefaucznia.pl

Stanowisko: Księgowa Księgowy

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-06-27

Branża: Internet / E-Commerce

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 2

Wynagrodzenie: od 2000 do 2100 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:9 - 17
  • wtorek:9 - 17
  • środa:9 - 17
  • czwartek:9 - 17
  • piątek:9 - 17

Opis firmy:

Jesteśmy firmą, która prowadzi kilkanaście sklepów internetowych oraz aktywnie działa na polskich i zagranicznych portalach aukcyjnych (ebay, amazon, allegro).

Opis stanowiska:

Poszukujemy kandydata na stanowisko: Pracownik sklepu internetowego.
Do podstawowych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • pomoc w prowadzeniu księgowości (wystawianie paragonów i faktur, księgowanie
  • dokumentów zakupowych, rozliczenia magazynowe, rozliczanie transakcji zagranicznych, rozliczenia korekt itp.)
  • przygotowywanie i pakowanie przesyłek dla klientów
a także w mniejszym zakresie udział w takich czynnościach jak:
  • przyjmowanie i sprawdzanie dostaw towaru
  • wystawianie produktów w sklepach internetowych
  • telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientami

Oczekujemy:

Wymagania:

Nie wymagamy żadnego doświadczenia zawodowego. Wszystkiego Cię nauczymy. Oczekujemy natomiast:
  • znajomości obsługi komputera
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • bardzo dobrej organizacji pracy i podejmowania szybkich decyzji
  • dokładności (bardzo ważne)
  • zaangażowania
  • chęci do zdobywania nowej wiedzy
  • mile widziane osoby znające jeżyk niemiecki
Ponieważ oferta dotyczy pracy na pełny etat jest skierowana do studentów zaocznych lub tegorocznych maturzystów planujących studia zaoczne.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia w najszybciej rozwijającym się sektorze gospodarki (e-commerce)
  • wynagrodzenie na poziomie około 2000 zł netto miesięcznie (na rękę)
  • ewentualne nadgodziny płatnę według stawki 150%
  • płatny roczny 20-dniowy urlop.
  • płatne wynagrodzenie za czas chorobowy
  • umowa zlecenie

Dane kontaktowe:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres praca@enumizmatyczny.pl