BRANŻE
ID:259152

Pracownik kawiarni / doradca klienta

Opis firmy:

DESEO Patisserie & Chocolaterie to warszawska cukiernia specjalizująca się w ciastkach typu petit gateau, tortach, rzemieślniczych lodach i czekoladowych pralinach. W grudniu 2020 roku DESEO rozszerzyło również swoją działalność również o produkcję własnych czekolad bean-to-bar, czyli od ziarna kakaowca do tabliczki czekolady. Czekolady produkowane są na bazie ziaren z wyselekcjonowanych plantacji z różnych stronach świata – z Dominikany, Madagaskaru, Indii czy Nikaragui.  W ofercie DESEO znajdziecie również oryginalne czekoladowe przekąski, a wkrótce też pasty oraz praliny orzechowe w słoiczkach.

Opis stanowiska:

Do Twoich zadań będzie należało:

  • przygotowanie lokalu przed otwarciem
  • sprawna i profesjonalna obsługa Gości,
  • przygotowywanie kaw i napojów,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • przyjmowanie zamówień i obsługa przy stoliku
  • rozliczenie zmiany

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie do pracy na podobnym stanowisku lub gotowość do sprawnej nauki i przyswajania wiedzy,
  • zaangażowania i dostępności,
  • pozytywnej aparycji i akceptowania przejrzystych zasad pracy w zespole,
  • aktualnych badań sanepidowskich lub w trakcie ich wyrabiania.

Oferujemy:

  • Szkolenia z przygotowywania kawy, sprzedażowe oraz produktowe pod okiem specjalistów z branży,
  • Elastyczny grafik 100-150h i stawkę godzinową: 18.30-20.00 „na rękę” + napiwki,
  • Pracę dla marki oferującej produkty cukiernicze na światowym poziomie,
  • Satysfakcję z pracy dla osób zaangażowanych w pracę w zgranym zespole,
  • Dla najzdolniejszych osób zainteresowanych cukiernictwem możliwość kontynuacji kariery w centrali firmy,
  • Zorganizowaną integrację, a dla stałych pracowników tematyczne wyjazdy poszerzające horyzonty.

Dane kontaktowe:

Fort Służew 1b/11 Warszawa Ursynów, niedaleko SGGW
Przyczółkowa 223 Warszawa Wilanów