BRANŻE
ID:275038

Pracownik pomocniczy w sklepie odzieżowym (m/k) - 9-10 czerwca

Numer referencyjny: a0t6N000008fltsQAA

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2023-05-29

Branża: Praca fizyczna, Moda / Odzież

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • składanie i układanie ubrań,
  • wynoszenie ubrań z przymierzalni,
  • inne prace pomocnicze zlecone przez personel.

Wymagania:
  • dyspozycyjność w odpowiednim terminie,
  • pełnoletność.

Oferujemy:
  • stawkę 25 zł/h,
  • umowę zlecenie z pełnym ubezpieczeniem,
  • możliwość załatwienia wszystkich formalności nie wychodząc z domu.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

składanie i układanie ubrań,
wynoszenie ubrań z przymierzalni,
inne prace pomocnicze zlecone przez personel.

Wymagania:

dyspozycyjność w odpowiednim terminie,
pełnoletność.

Oferujemy:

stawkę 25 zł/h,
umowę zlecenie z pełnym ubezpieczeniem,
możliwość załatwienia wszystkich formalności nie wychodząc z domu.