BRANŻE
ID:235533

Pracownik wsparcia działu IT (k/m)

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Obowiązki:
- zapewnienie wsparcia informatycznego dla klienta wewnętrznego,
- monitorowanie i rozwiązywanie zgłoszeń w systemie obsługi zgłoszeń,
- diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów,
- współpraca z zespołami projektowymi w zakresie wspieranych oraz wdrażanych rozwiązań.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (informatyczne), ewentualnie studenci ostatnich lat studiów,
- dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie), również w zakresie terminologii technicznej,
- praktyczna znajomość systemów operacyjnych Windows i Windows Server,
- znajomość Active Directory,
- praktyczna znajomość pakietu MS Office,
- znajomość urządzeń sieciowych i mobilnych.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełen etat,
- pakiet szkoleń,
- pakiet benefitów pozapłacowych.