BRANŻE
ID:266622

Promotor aplikacji UBER

Firma: IQFM Sp. z o.o.

Stanowisko: Promotor Promotorka

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2022-06-21

Branża: Inne, Transport / Spedycja, Obsługa klienta

Rodzaj: Praca dodatkowa

Liczba wakatów: 6

Wynagrodzenie: 27 PLN netto na godzinę

Liczba godzin dziennie: 9

Godziny pracy:

  • poniedziałek:5 - 24
  • wtorek:5 - 24
  • środa:5 - 24
  • czwartek:5 - 24
  • piątek:5 - 24
  • sobota:8 - 23
  • niedziela:8 - 23

Opis firmy:

IQFM Ackermann działa na polskim rynku od 1996 roku w branży outsourcingu procesów biznesowych. Nasza specjalność to shopper marketing i sprzedaż. Zapewniamy skuteczne, efektywne i ekonomiczne rozwiązania realizujące cele naszych Klientów przy maksymalnym ROI. Pracujemy we wszystkich kanałach – zarówno w handlu nowoczesnym jak i tradycyjnym, w większości branż z naciskiem na FMCG, CE, DIY.

Opis stanowiska:

Do nowego projektu w Warszawie poszukujemy komunikatywnych, zaangażowanych i odpowiedzialnych osób do pracy na stanowisku Promotora

Opis stanowiska/podstawowe informacje:

·     - praca w trybie dwu-zmianowym, po 2 osoby na zmianie:

- od poniedziałku do piątku w godz. 05:00 - 24:00 (przykładowo: pierwsza para pracuje 5:00-14:30, druga para 14:30-24:00)

- w weekendy i dni świąteczne w godz. 08:00 - 24:00

- grafik pracy do podziału na 8 osób, będzie ustalany przed rozpoczęciem każdego miesiąca

·        - stawka: 27 zł/h na rękę, podczas zmian weekendowych i świątecznych +3 zł/h,

·        - przewidywane bonusy

Oczekujemy:

  •    łatwość w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi
  • znajomość języka angielskiego i polskiego w stopniu komunikatywnym
  • dyspozycyjność od 22/06 i gotowość do podjęcia pracy w tygodniu oraz w weekendy i dni świąteczne
  • obowiązkowy udział w szkoleniu przed rozpoczęciem pracy
  •  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego i praca dla lidera branży
  • długofalowe zatrudnienie
  •     pracę w miłej atmosferze i w fajnym zespole
  •     pracę w trybie dwu-zmianowym, po 2 osoby na zmianie:
    - od poniedziałku do piątku w godz. 05:00 - 24:00
  •     zestaw szkoleń z wiedzy produktowej oraz umiejętności obsługi klientów
  •     współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą
  •     atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia, wyższa stawka w weekendy i dni świąteczne)
  •     zapewniamy odzież firmową, a także pomieszczenie socjalne na przerwy

Dane kontaktowe:

Jeśli jesteś zainteresowana/y, napisz do nas: agnieszka.wagner@iqfm.pl