BRANŻE
ID:261296

RECEPCJONISTKA

Firma: THAI ORGANIC

Stanowisko: Recepcjonistka

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2021-11-24

Branża: Inne, Administracja biurowa, Obsługa klienta

Rodzaj: Praca dodatkowa

Opis firmy:

THAI ORGANIC to prężnie rozwijająca się sieć nowoczesnych salonów masażu z terapeutkami z Tajlandii i Bali.
W salonach masaże wykonują wyłącznie certyfikowane terapeutki z Bali oraz Tajlandii, które powszechnie uznawane są za najlepsze  masażystki na świecie.
W salonach  Thai Organic używane są wyłącznie zdrowe, tłoczone na zimno, bogate w witaminy oleje organiczne.  Salony oferują również w sprzedaży najwyższej jakości oleje i kosmetyki oraz zioła, herbaty, napoje ziołowe o unikatowych właściwościach łączące w sobie mądrość i mistycyzm tysięcy lat holistycznej medycyny naturalnej Wschodu.

Opis stanowiska:

Dynamicznie rozwijająca się sieć salonów THAI ORGANIC poszukuje osób do pracy na stanowisko
Recepcjonisty

OFERUJEMY :

  • szkolenie wprowadzające
  • elastyczny grafik
  • pracę w młodym zespole
  • miłą atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju
  • umowę zlecenie

WYMAGANIA :

  • miła aparycja
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność
  • dobra organizacja czasu
  • duże zaangażowanie w pracę
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Doświadczenie nie jest wymagane - wszystkiego nauczymy Cię sami .

Dane kontaktowe:

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres:

bensan@wp.pl

Prosimy również o dołączenie klauzuli :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych).”