BRANŻE
ID:266506

Recepcjonista hostelowy

Firma: Hostel Tatamka

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2022-06-30

Branża: Hotelarstwo / Turystyka

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 3

Wynagrodzenie: 20 PLN brutto na godzinę

Liczba godzin dziennie: 8

Opis firmy:

Hostel Tatamka (Powiśle, bardzo blisko metra) poszukuje do swojego zespołu recepcjonisty lub nocnego recepcjonisty.

www.tatamkahostel.pl

Opis stanowiska:

Średnio w miesiącu do przepracowania ok. 90-120h, ale jeżeli ktoś będzie chętny, może być więcej.
Do obowiązków należą wszystkie obowiązki recepcyjne, czyli obsługa klienta (mailowo, telefonicznie, osobiście), procedura zameldowania i wymeldowania, obowiązki księgowe (raport dobowy, faktury, kasa fiskalna, terminal płatniczy) oraz administracyjne (reagowanie na usterki, prośby gości, osoby trzecie).
W przypadku nocek, praca w godz. 22:00 - 7:00 (9h) 2-3 razy w tygodniu, ew. pojedyncze zmiany dzienne, w miarę dostępności.

Oczekujemy:

Oczekujemy:
  • dobrej znajomości języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętności współpracy w grupie oraz wielozadaniowości,
  • znajomości Warszawy,
  • umiejętności wyszukiwania informacji w Internecie,
  • głowy na karku!

Oferujemy:

Oferujemy:
  • wynagrodzenie godzinowe (stawka dzienna 19,7 zł, nocna 22 zł, stawki brutto, ale dla studentów "do ręki"),
  • umowę zlecenie,
  • możliwość dopasowania grafiku do Twoich zajęć na uczelni,
  • pracę w centrum Warszawy,
  • perspektywę dłuższej współpracy,
  • premie uznaniowe,
  • służbowe energetyki i muszyniankę,
  • zniżki w naszych obiektach w Polsce, Słowacji i Austrii