BRANŻE
ID:262573

Recepcjonista/ka

Numer referencyjny: a0t6N000000p76SQAQ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2022-01-18

Branża: Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • bieżąca obsługa klientów,
  • umawianie wizyt,
  • komunikacja z klientami (telefoniczna/mailowa),
  • odpowiadanie na zapytania klientów i wstępna prezentacja oferty,
  • zarządzanie grafikiem i prowadzenie systemu rezerwacyjnego,
  • sprzedaż artykułów dostępnych w recepcji,
  • przyjmowanie płatności za świadczone usługi.
Wymagania:
  • doświadczenie recepcyjne,
  • pozytywne nastawienie oraz łatwość nawiązywana relacji,
  • multizadaniowość, oraz dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku + niektóre weekendy,
  • doświadczenie lub wykształcenie weterynaryjne - mile widziane.
Oferujemy:
  • samodzielną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku,
  • system pracy 2-zmianowy (8 godzinny),
  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie - pierwszy miesiąc, później umowa o pracę (bezpośrednio z pracodawcą),
  • wynagrodzenie godzinowe: 27,25 zł brutto,
  • pełne szkolenie, wdrażające w obowiązki.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:bieżąca obsługa klientów,
umawianie wizyt,
komunikacja z klientami (telefoniczna/mailowa),
odpowiadanie na zapytania klientów i wstępna prezentacja oferty,
zarządzanie grafikiem i prowadzenie systemu rezerwacyjnego,
sprzedaż artykułów dostępnych w recepcji,
przyjmowanie płatności za świadczone usługi.

Wymagania:doświadczenie recepcyjne,
pozytywne nastawienie oraz łatwość nawiązywana relacji,
multizadaniowość, oraz dobra organizacja pracy,
dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku + niektóre weekendy,
doświadczenie lub wykształcenie weterynaryjne - mile widziane.

Oferujemy:samodzielną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku,
system pracy 2-zmianowy (8 godzinny),
zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie - pierwszy miesiąc, później umowa o pracę (bezpośrednio z pracodawcą),
wynagrodzenie godzinowe: 27,25 zł brutto,
pełne szkolenie, wdrażające w obowiązki.