BRANŻE
ID:243151

Recepcjonista/ka - branża technologiczna

Numer referencyjny: a0t5800000ZshLSAAZ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • obsługa administracyjna biura łącznie z obsługą recepcji,
  • prowadzenie rejestrów,
  • obsługa procesu obiegu dokumentów,
  • wprowadzanie oraz opisywanie faktur w wewnętrznym systemie,
  • archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • wsparcie organizacyjne spotkań oraz wyjazdów służbowych,
  • wsparcie centrum szkoleń w organizacji logistyki szkoleniowej.
Wymagania:
  • wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (umożliwiająca swobodną komunikację),
  • znajomość MS Office w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym,
  • wielozadaniowość, dobra organizacja pracy własnej,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • umiejętność analitycznego myślenia.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym przedsiębiorstwie,
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet benefitów,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Obowiązki:obsługa administracyjna biura łącznie z obsługą recepcji,
prowadzenie rejestrów,
obsługa procesu obiegu dokumentów,
wprowadzanie oraz opisywanie faktur w wewnętrznym systemie,
archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
wsparcie organizacyjne spotkań oraz wyjazdów służbowych,
wsparcie centrum szkoleń w organizacji logistyki szkoleniowej.

Wymagania:wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku,
dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (umożliwiająca swobodną komunikację),
znajomość MS Office w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym,
wielozadaniowość, dobra organizacja pracy własnej,
wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
stabilne zatrudnienie w międzynarodowym przedsiębiorstwie,
możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
przyjazną atmosferę pracy,
pakiet benefitów,
oferta dotyczy pracy tymczasowej.