BRANŻE
ID:260256

Recepcjonistka - studentka kosmetologii

Firma: Preibisz Skindoctors

Stanowisko: Recepcjonistka

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2021-10-29

Branża: Zdrowie / Medycyna / Uroda, Obsługa klienta / Sprzedaż, Kosmetyka / Pielęgnacja

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Klinika Preibisz Skindoctors to gabinet dermatologii klinicznej, alergologii, medycyny estetycznej i kosmetologii medycznej.

Obecnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku:

      Recepcjonistka-opiekun Pacjenta

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Profesjonalna obsługa Pacjenta
  • Analiza potrzeb Pacjentów i doradztwo w zakresie doboru oferowanych usług
  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa Pacjentów
  • Budowanie relacji z Pacjentem
  • Utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na wymaganym poziomie
  • dbanie o pozytywny wizerunek Kliniki

Oczekujemy:

  • zainteresowanie medycyną i kosmetologią
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • optymizm, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • wysoka kultura osobista,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowania relacji z Pacjentami
  • kreatywność w sprzedaży
  • na TAK z nowymi wyzwaniami
  • Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej i rozwijającej się Klinice
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji
  • wsparcie na każdym etapie pracy