BRANŻE
ID:242995

Researcher z j. angielskim

Obecnie do naszego oddziału Call Center Poland szukamy osób, które są chętne do
pracy jako Researcher z j. angielskim. Nie wymagamy dużego doświadczenia - oferujemy
wiedze, możliwości i nasze doświadczenie. Dlatego nie zastanawiaj się - postaw pierwszy
krok w stronę swojej kariery zawodowej!
Wybierz nas i pracuj dla najlepszych!
Twoje zadania:
  • badanie/wyszukiwanie informacji w internecie z różnych źródeł,
  • pozyskanie konkretnych danych i ocena ich przydatności,
  • przygotowanie danych do wysłania wg ustalonego szablonu.
Oferujemy:
  • gwarantowana stawkę za każdą godzinę,
  • dobry system prowizyjny,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prosty, ciekawy, najlepszy projekt!
  • współprace ze stałym klientem,
  • profesjonalne przygotowanie do roli i realizacji zadań,
  • bonus wdrożeniowy,
  • rozwojowa prace w młodym zespole,
  • owoce i kartę rabatowa :-)
Poszukujemy:
  • osób, które swobodnie posługują się językiem angielskim, w stopniu bardzo
  • dobrym w mowie i piśmie,
  • chcą rozwijając się językowo i mieć z językiem codzienny kontakt,
  • znają program Power Point,
  • są odpowiedzialne, angażują się w powierzone zadania.