BRANŻE
ID:236261

Restauracja szybkiej obsługi zaprasza - z nami nie będziesz się nudził!

Firma: McDonald's

Stanowisko: Pracownik Restauracji

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2017-10-06

Branża: Gastronomia / Catering, Obsługa klienta

Rodzaj: Praca dodatkowa

Liczba wakatów: 50

Wynagrodzenie: od 2610 do 3145 PLN brutto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 10

Godziny pracy:

  • poniedziałek:7 - 23
  • wtorek:7 - 23
  • środa:7 - 23
  • czwartek:7 - 23
  • piątek:7 - 23
  • sobota:7 - 23
  • niedziela:7 - 23

Opis firmy:

Restauracja licencyjna McDonald's Głębocka na Targówku poszukuje pracowników zarówno w nie pełnym wymiarze godzin jak i na cały etat do pracy na stanowisku  kasjera, pracownika kuchni. Możliwość pracy tylko w weekendy.
Chętnie podejmiemy współpracę z każdym, wystarczy nam Twoje zaangażowanie i chęć do pracy. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia.

Zapraszamy również obcokrajowców.

CV prosimy przesyłać na adres mailowy lub składać osobiście w restauracji McDonald's ul. Głębocka 15 (w centrum handlowym Targówek).

Opis stanowiska:

Do obowiązków pracownika należy szeroko pojęta obsługa gości m. in: przygotowywanie produktów (od kanapek poprzez sałatki i frytki po napoje i desery); obsługa urządzeń; obsługa kasy fiskalnej; składanie i wydawanie zamówień; prace magazynowe; utrzymywanie czystości sprzętów, pomieszczeń w restauracji i terenu zewnętrznego.

Oczekujemy:

Wystarczy nam:
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • kultura osobista
  • mile widziana badania sanepidu

Oferujemy:

  • nowe stawki godzinowe (dodatki do wynagrodzenia)
  • umowę o pracę (pełnopłatny urlop wypoczynkowy, płatna przerwa, normowany czas pracy, płatne świadczenia chorobowe)
  • szkolenie za które też otrzymasz wynagrodzenie
  • etat dostosowany do dyspozycyjności
  • elastyczny grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • premię za wyniki pracy (za frekwencję i staż pracy)
  • nagrodę finansową po roku pracy
  • ekwiwalent za pranie i buty (+0,70 zł netto do każdej przepracowanej godziny)
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • zniżki na produkty McDonald's, bezpłatne napoje
  • możliwość przystąpienia do programów sportowo-rekreacyjnych
  • możliwość rozwoju i awansu
  • terminową wypłatę wynagrodzenia