BRANŻE
ID:256278

Salon z kosmetykami. Sprzedawca / Doradca klienta

Firma: FRIDGE

Stanowisko: Sprzedawca

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2021-04-16

Branża: Zdrowie / Medycyna / Uroda, Obsługa klienta, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Wynagrodzenie: 2800 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Opis firmy:

FRIDGE- świeże kosmetyki z lodówki. Produkcja i sprzedaż.

Opis stanowiska:

SPRZEDAWCA/DORADCA KLIENTA w salonie z kosmetykami

  • Kompleksowa obsługa sklepu internetowego, platformy sprzedażowej, kasy fiskalnej, przygotowywanie produktów do sprzedaży stacjonarnej i wysyłkowej)
  • obsługa techniczna sklepu internetowego oraz platformy Shoper i Sales Manago

Oczekujemy:

  • entuzjazmu i chęci do pracy :-)
  • otwartości oraz pozytywnego nastawienia do klienta
  • dokładności oraz samodzielności w wykonywanych zadaniach
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • dyspozycyjności oraz gotowości do pracy w elastycznym grafiku
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży e-commerce oraz branży beauty

Oferujemy:

  • pracę w młodym, energicznym zespole w polskiej firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na okres próbny 3 miesięcy, następnie proponujemy umowę o pracę.
  • pracę w centrum Warszawy
  • pracę od pn-pt w przedziale godz. 8-16 lub 11-19 (dwuzmianowo) oraz w dwie soboty w miesiącu w godz. 11-16