BRANŻE
ID:272357

Samodzielny księgowy (k/m)

Numer referencyjny: a0t6N000000n2pWQAQ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2023-01-23

Branża: Kadry / HR, Finanse / Ekonomia, Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • księgowanie faktur zagranicznych dotyczących importu usług oraz tworzenie dokumentów wewnętrznych na potrzeby VAT,
  • księgowanie faktur licencyjnych oraz pozostałych faktur kosztowych,
  • przygotowanie zestawienia WHT dotyczących faktur licencyjnych,
  • raportowanie do US dotyczące podatku u źródła_CIT-10|Z, IFT-2R,
  • księgowanie FV produkcyjnych, analiza umów produkcyjnych, udział w spotkaniach,
  • tworzenie i analiza rezerw,
  • sprawozdawczość GUS, NBP,
  • uzgadnianie kont księgi głównej,
  • uzgadnianie sald z podmiotami powiązanymi,
  • uzgadnianie rozrachunków,
  • przygotowywanie zestawień na potrzeby raportowania grupowego oraz zamknięcia miesiąca,
  • współpraca z audytorami.
Oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy w dziale księgowości,
  • doświadczenia w prowadzeniu księgowości zagranicznych spółek,
  • wyższego wykształcenia kierunkowego,
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel,
  • odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • umiejętności pracy w elastycznym i dynamicznym środowisku.
Oferujemy:
  • pracę na pełny etat w międzynarodowej organizacji z branży medialnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • możliwość pracy hybrydowej i ustalenia elastycznych godzin pracy,
  • pracę we wspierającym zespole,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w dużej grupie kapitałowej i spółce giełdowej.
Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Zadania:księgowanie faktur zagranicznych dotyczących importu usług oraz tworzenie dokumentów wewnętrznych na potrzeby VAT,
księgowanie faktur licencyjnych oraz pozostałych faktur kosztowych,
przygotowanie zestawienia WHT dotyczących faktur licencyjnych,
raportowanie do US dotyczące podatku u źródła_CIT-10|Z, IFT-2R,
księgowanie FV produkcyjnych, analiza umów produkcyjnych, udział w spotkaniach,
tworzenie i analiza rezerw,
sprawozdawczość GUS, NBP,
uzgadnianie kont księgi głównej,
uzgadnianie sald z podmiotami powiązanymi,
uzgadnianie rozrachunków,
przygotowywanie zestawień na potrzeby raportowania grupowego oraz zamknięcia miesiąca,
współpraca z audytorami.

Oczekujemy:doświadczenia w pracy w dziale księgowości,
doświadczenia w prowadzeniu księgowości zagranicznych spółek,
wyższego wykształcenia kierunkowego,
bardzo dobrej znajomości MS Excel,
odpowiedzialności za powierzone zadania,
umiejętności pracy w elastycznym i dynamicznym środowisku.

Oferujemy:pracę na pełny etat w międzynarodowej organizacji z branży medialnej,
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
możliwość pracy hybrydowej i ustalenia elastycznych godzin pracy,
pracę we wspierającym zespole,
możliwość zdobywania doświadczenia w dużej grupie kapitałowej i spółce giełdowej.