BRANŻE
ID:273182

Specjalista ds. Compliance (m/k/d)

Numer referencyjny: a0t6N000000nFJsQAM

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Żupnicza 11, Warszawa

Zakres obowiązków:
  • zrozumienie procesów Compliance oraz zarządzania ryzykiem i wkład w ich doskonalenie,
  • doradztwo biznesowe w zakresie wybranych zagadnień Compliance,
  • prowadzenie prezentacji dla managementu w języku angielskim,
  • zapewnienie odpowiednich konsultacji dla innych jednostek organizacyjnych oraz wymiana najlepszych praktyk,
  • wspieranie rozwoju i wdrażania praktycznych rozwiązań w celu zapewnienia zgodności,
  • komunikacja z partnerami biznesowymi,
  • wsparcie zespołu Compliance.
Wymagania:
  • znajomość procesów biznesowych,
  • ukończenie studiów na kierunku związanym z ekonomią lub prawem,
  • doświadczenie zdobyte w branży związanej z finansami, ekonomią lub prawem,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra znajomość programu SAP,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka niemieckiego - mile widziane,
  • umiejętności analityczne,
  • komunikatywności i dobre zorganizowanie.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • atrakcyjny pakiet benefitów m.in. system kafeteryjny - karta Multisport, bilety do kina/teatru/koncerty, zakupy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dodatkowe płatne dni wolne, karta lunchowa,
  • pracę w środowisku międzynarodowym.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zakres obowiązków:zrozumienie procesów Compliance oraz zarządzania ryzykiem i wkład w ich doskonalenie,
doradztwo biznesowe w zakresie wybranych zagadnień Compliance,
prowadzenie prezentacji dla managementu w języku angielskim,
zapewnienie odpowiednich konsultacji dla innych jednostek organizacyjnych oraz wymiana najlepszych praktyk,
wspieranie rozwoju i wdrażania praktycznych rozwiązań w celu zapewnienia zgodności,
komunikacja z partnerami biznesowymi,
wsparcie zespołu Compliance.

Wymagania:znajomość procesów biznesowych,
ukończenie studiów na kierunku związanym z ekonomią lub prawem,
doświadczenie zdobyte w branży związanej z finansami, ekonomią lub prawem,
dobra znajomość pakietu MS Office,
dobra znajomość programu SAP,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
znajomość języka niemieckiego - mile widziane,
umiejętności analityczne,
komunikatywności i dobre zorganizowanie.

Oferujemy:możliwość rozwoju zawodowego,
motywacyjny system wynagradzania,
atrakcyjny pakiet benefitów m.in. system kafeteryjny - karta Multisport, bilety do kina/teatru/koncerty, zakupy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dodatkowe płatne dni wolne, karta lunchowa,
pracę w środowisku międzynarodowym.