BRANŻE
ID:267590

Specjalista ds. Finansowych (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000003TutjQAC

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2022-07-22

Branża: Finanse / Ekonomia

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • wsparcie klientów wewnętrznych we wszystkich kwestiach związanych z księgowością,
  • wsparcie zewnętrznego dostawcy usług księgowych w zbieraniu danych, wyjaśnianiu transakcji,
  • tworzenie / usprawnianie niezbędnych procedur finansowych związanych ze sprawozdawczością ustawową i fiskalną,
  • ustalanie sprawozdań,
  • wsparcie centrów finansowych w przygotowaniu poprawnych danych do rozliczeń kosztów.
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, mile widziane doświadczenie na stanowisku głównego księgowego,
  • doświadczenie w koordynowaniu działań finansowych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii z zakresu finansów,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów pracowniczych,
  • praca w firmie globalnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielne stanowisko,
  • możliwość pracy całkowicie zdalnej, hybrydowej, bądź stacjonarnej (Warszawa - Włochy).
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zadania:wsparcie klientów wewnętrznych we wszystkich kwestiach związanych z księgowością,
wsparcie zewnętrznego dostawcy usług księgowych w zbieraniu danych, wyjaśnianiu transakcji,
tworzenie / usprawnianie niezbędnych procedur finansowych związanych ze sprawozdawczością ustawową i fiskalną,
ustalanie sprawozdań,
wsparcie centrów finansowych w przygotowaniu poprawnych danych do rozliczeń kosztów.

Oczekiwania:wykształcenie wyższe kierunkowe,
doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, mile widziane doświadczenie na stanowisku głównego księgowego,
doświadczenie w koordynowaniu działań finansowych,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii z zakresu finansów,
bardzo dobra znajomość MS Excel.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie,
pakiet benefitów pracowniczych,
praca w firmie globalnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
samodzielne stanowisko,
możliwość pracy całkowicie zdalnej, hybrydowej, bądź stacjonarnej (Warszawa - Włochy).