BRANŻE
ID:247015

Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego-Infolinia

Opis firmy:

Wprowadzamy rozwiązania podpisu elektronicznego dzięki czemu nasi Klienci oszczędzają czas. ESIGN jest na rynku od 5 lat i na chwilę obecna zatrudnia ponad 30 osób.

Opis stanowiska:

   Jeżeli jesteś osobą uśmiechniętą i kontaktową, nowe technologie nie są Ci obce i chcesz się rozwijać to dołącz już dziś do naszego młodego zespołu doradców telefonicznych.

Pracujemy 7 godzin dziennie w luźnej atmosferze, ale wg. standardów. Twoim zadaniem będzie rozmowa z Klientem, min. zbadanie jego potrzeb i umówienie spotkania.

Na początku szkolimy Cię, opiekujemy się Tobą udzielamy wskazówek.

Po szkoleniu zaczynasz samodzielnie, ale pod okiem opiekuna.

Pracujemy na ul. Jerozolimskiej 204

Wynagradzamy miesięcznie zaczynając od kwoty 2400 netto- podstawa. Do podstawy możesz zawsze dołożyć premię. Nie ma minimum od którego nalicza się premia. Nie ma też maximum, wiele zależy od Twoich kompetencji i tego jak szybko się uczysz. Średnie zarobki w roku 2019 na podobnym stanowisku to ok 4000 netto.

Nie oferujemy cudownych kremów, super garnków itp. Zajmujemy się podpisem elektronicznym. Badamy potrzeby Klienta i dostosowujemy się do jego potrzeb aby zapewnić kompleksową usługę,zaoszczędzić czas i stać się partnerem na przyszłość.

 MILE WIDZIANE

  • prawo jazdy KAT B
  • Doświadczenie w pracy z Klientem biznesowym

Oczekujemy:

  • zaświadczenie o niekaralności,
  • komunikatywności :)
  • zorientowania na Klienta,
  • znajomość obsługi komputera w stopniu średnio-zaawansowanym,
  • odpowiedzialności i kultury osobistej.

Oferujemy:

-pracę 7 godzin dziennie;
-iPhone służbowy;
-możliwość zarobienia premii -jeśli tylko chcesz;
-pracę w młodym zespole;
-pracę z domu 1 dzień w tygodniu w przypadku dłuższej współpracy;
-ścieżkę rozwoju;