BRANŻE
ID:259283

Specjalista ds. Obsługi Klienta gry internetowej - język angielski, rosyjski, polski

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Pracownik Działu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2021-09-07

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Jesteśmy największym Call Center w Polsce, pracujemy z najlepszymi i dla najlepszych na rynku. Chcesz zostać częścią czegoś ważnego? Chcesz czuć, że Twoja praca ma sens i przede wszystkim jest doceniania?

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów do pracy na projekcie gier mobilnych na stanowisku Telefoniczny Doradca Klienta. Naszym kontrahentem jest jeden z największych operatorów gier mobilnych na świecie!

Jesteś pasjonatem gier 3D? Biegle posługujesz się językiem angielskim, rosyjskim oraz polskim? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Specjalista ds. Obsługi Klienta gry internetowej - język angielski, rosyjski, polski Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania na projekcie:

rozpoznawanie potrzeb i rozwiązywanie problemów graczy,
obsługa zgłoszeń graczy dot. gry mobilnej,

monitorowanie aplikacji oraz działania gry,

aktywna gra w aplikacji (symulator łowienia ryb).

Nasze oczekiwania:

znajomość języków: angielski, rosyjski na poziomie C1,
doświadczenie w obsłudze klienta (fajnie napisać np. min. 3 mc itp),

wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji,

dyspozycyjność 5 dni w tygodniu i min. 2 weekendy w miesiącu lub alternatywnie 3 dni w tygodniu i wszystkie weekendy,
dyspozycyjność w godzinach nocnych (projekt pracuje pn. - pt: 17.00 - 7.00 oraz w weekendy i święta - 24h na dobę).

Mile widziana:

znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
umiejętność rozpoznawania potrzeby klienta,

umiejętność szybkiego reagowania w kryzysowych sytuacjach.

Nasza oferta dla Ciebie:

stabilność finansowa (atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowe bonusy),
pakiet wdrożeniowy, który zapewni Ci odpowiednie przygotowanie do nowej roli,

benefity: karta multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie,

możliwość rozwoju w strukturach firmy,

możliwość pracy zdalnej po pozytywnym przejściu wdrożenia,

praca w przyjaznej atmosferze w międzynarodowym zespole.

Ta oferta Cię zainteresowała? Nie czekaj, nie zastanawiaj się tylko wyślij nam swoje CV. Z chęcią zobaczymy się z Tobą na rozmowie rekrutacyjnej!