BRANŻE
ID:247282

Specjalista ds. Rozwoju Biznesu

Opis firmy:

Grupa INVESTIN to dynamicznie rozwijająca się organizacja świadcząca usługi doradcze i szkoleniowe w zakresie zaawansowanych technologii, globalnego rynku innowacji, doradztwa biznesowego i strategicznego, internacjonalizacji przedsiębiorstw, programów akceleracji start-upów oraz inwestycji Venture Capital. W ramach realizowanych usług wspieramy przedsiębiorstwa, instytucje publiczne, uczelnie wyższe, instytuty badawcze i instytucje otoczenia biznesu w obszarze innowacji, ekspansji zagranicznej, działalności B+R oraz komercjalizacji technologii.

Obecnie poszukujemy kandydatów lub kandydatek na stanowisko Specjalisty w Dziale Rozwoju Biznesu w celu wsparcia naszych działań w obszarze pozyskiwania i realizacji usług komercyjnych.

Opis stanowiska:

Zadania, które będziesz miał(a) okazję wykonywać:

  • sporządzanie ofert cenowych i przetargowych
  • aktualizacja prezentacji, raportów, baz danych oraz folderu reklamowego firmy
  • wsparcie w organizacji szkoleń z zakresu komercjalizacji technologii
  • research informacji związanych z bieżącymi sprawami firmy
  • wsparcie Menedżerów ds. Rozwoju Biznesu i Strategii w realizacji bieżących zadań
  • prace biurowe/administracyjne

Oczekujemy:

Idealny/a kandydat(ka) posiada poniższe cechy i umiejętności:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki
  • doświadczenie w realizacji podobnych zadań w ramach praktyk, staży lub pracy zawodowej
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • energia, zaangażowanie, inicjatywa
  • nastawienie na rezultat i wytrwałość w realizacji celów
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność 40 h tygodniowo

Oferujemy:

Nasza oferta dla Ciebie:

  • praca umożliwiająca zbudowanie kompetencji w obszarze rozwoju biznesu i sprzedaży usług doradczych i szkoleniowych
  • pozytywna atmosfera i wsparcie doświadczonego zespołu
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju wiedzy w dziedzinie komercjalizacji technologii