BRANŻE
ID:244684

Specjalista ds. Sprzedaży

Numer referencyjny: 1/1/2019

Opis firmy:

Naszą misją jest dostarczać najlepszych produktów kredytowych i ubezpieczeniowych oferowanych na naszym rynku dla klienta indywidualnego oraz firmowego w dogodnym dla klienta miejscu i czasie.

Biliti to miejsce w którym daleko od korporacyjnych zachowań a wartość firmy stanowią specjaliści, którzy są w ciągłej pracy w podnoszeniu własnych kwalifikacji. Miejsce w którym, bezwzględnie każdy ma zaplanowaną ścieżkę rozwoju. To także miejsce gdzie cenne jest zdanie każdego pracownika i autonomia w działaniu.

Opis stanowiska:

Nudzi Cię życie korporacyjne i ograniczenia z nim związane? A może chcesz rozpocząć przygodę zawodową w finansach? Chcesz być Panią/Panem własnego losu i realizować cela dla siebie a nie dla innych? Chcesz mieć elastyczny czas pracy dopasowany do czasu dla rodziny lub realizację własnych zainteresowań?

Oczekujemy:

KTO MOŻE ZOSTAĆ NASZYM WSPÓŁPRACOWNIKIEM

Każdy kto posiada własne cele i determinację by je zrealizować. Każdy kto posiada minimum wykształcenie średnie. Każdy kto ma doświadczenie w sprzedaży lub chce je zdobyć z nami.
Poszukujemy ludzi nie tylko z doświadczeniem ale chcących pracować i uczyć się czegoś nowego. Nasza oferta jest skierowana do dynamicznych osób które nie boją się wyzwań a dla których zarobki są równie ważne jak atmosfera i elastyczny czas pracy.

Oferujemy:

CO DOSTANIESZ BĘDĄC W NASZYM ZESPOLE:

  • Elastyczną formę zatrudnienia.
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premie odpowiednie do osiąganych wyników.
  • Elastyczny czas pracy dopasowany do Twoich planów rodzinnych i realizację zainteresowań.
  • Rozwój zawodowy - każdy pracownik ma indywidualnie określoną ścieżkę rozwoju.
  • Szkolenia - startowe, rozwojowe, produktowe, sprzedażowe.
  • Możliwość realizacji własnych projektów.
  • Autonomię działania.

Dane kontaktowe:

rekrutacja@biliti.pl

Tel:
48 733 810 620

Adres:Biliti
ul. Taborowa 22,
02-699 Warszawa

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Biliti z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.