BRANŻE
ID:278876

Specjalista ds. kadr / HR Operation specialist (k/m)

Numer referencyjny: a0t6N000009MpD7QAK

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2023-11-10

Branża: Kadry / HR

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy świadczącej usługi na polach naftowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • odpowiedzialność za realizację jednego lub więcej procesów związanych z zasobami ludzkimi (twardy HR),
  • zarządzanie wskaźnikami świadczenia usług i/lub wydajnością dostawców zewnętrznych w odniesieniu do przypisanych procesów,
  • kontrola zgodności z przepisami lokalnymi dzięki usprawnieniom procesów, standaryzacji i uproszczeniu w przydzielonych obszarach,
  • rozwijanie efektywnych relacji z interesariuszami i partnerami biznesowymi w obszarze HR,
  • funkcja ekspercka w dziedzinie HR, w odniesieniu do projektów lokalnych i niektórych projektów globalnych,
  • zapewnienie doraźnego wsparcia operacyjnego dla przypisanego procesu.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego w operacjach kadrowych, płacach, lub globalnych projektach HR,
  • biegła znajomość j. angielskiego,
  • biegła znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, PowerPoint, Word, Outlook),
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • wysoki poziom motywacji i zdolności do pracy samodzielnej oraz w zespole.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon,
  • pracę w modelu hybrydowym po okresie próbnym,
  • rozwojowe stanowisko w międzynarodowych strukturach.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:

odpowiedzialność za realizację jednego lub więcej procesów związanych z zasobami ludzkimi (twardy HR),
zarządzanie wskaźnikami świadczenia usług i/lub wydajnością dostawców zewnętrznych w odniesieniu do przypisanych procesów,
kontrola zgodności z przepisami lokalnymi dzięki usprawnieniom procesów, standaryzacji i uproszczeniu w przydzielonych obszarach,
rozwijanie efektywnych relacji z interesariuszami i partnerami biznesowymi w obszarze HR,
funkcja ekspercka w dziedzinie HR, w odniesieniu do projektów lokalnych i niektórych projektów globalnych,
zapewnienie doraźnego wsparcia operacyjnego dla przypisanego procesu.

Wymagania:

wykształcenie wyższe,
2 lata doświadczenia zawodowego w operacjach kadrowych, płacach, lub globalnych projektach HR,
biegła znajomość j. angielskiego,
biegła znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, PowerPoint, Word, Outlook),
wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
wysoki poziom motywacji i zdolności do pracy samodzielnej oraz w zespole.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pakiet benefitów pozapłacowych,
niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon,
pracę w modelu hybrydowym po okresie próbnym,
rozwojowe stanowisko w międzynarodowych strukturach.